Gösterilen sonuç sayısı: 3

Gold Plus Paket Gelin Arabası

Aynı Gün Teslimat 2.499,00 TL

Silver Paket Gelin Arabası

Aynı Gün Teslimat 1.999,00 TL

Bronze Paket Gelin Arabası

Aynı Gün Teslimat 1.599,00 TL
  • Düğün gününüz, aşkınızın ne kadar özel olduğunu tüm dünyaya ilan etme fırsatınız. Bu özel günü taçlandırmak için çiçekli gelin arabaları, doğanın zarafetiyle buluşan romantik bir seçenektir. İşte çiçekçi gelin arabası seçiminde dikkat etmeniz gerekenler ve bu özel detayın düğününüzde nasıl unutulmaz bir iz bırakacağına dair ipuçları.
  • Gelin arabası modeli seçerken dikkate almanız gereken ilk faktör, düğün temasına uygun renk ve stil seçimidir. Hangi çiçekleri tercih edeceğiniz, düğün temanızın ne kadar göz alıcı olacağını belirleyecektir.
  • Düğün gelin arabasında kullanılacak çiçekleri seçerken mevsim faktörünü göz önünde bulundurmak önemlidir. Mevsimine uygun çiçeklerle süslenmiş bir gelin arabası, doğal bir güzellik yaratmanıza yardımcı olacaktır.
  • Gelin arabası, düğün gününüzde doğanın güzellikleriyle buluşmanın en romantik yolu olabilir. Temanıza uygun çiçeklerle süslenmiş bir gelin arabası, unutulmaz anılarınıza eşlik ederek büyük gününüzü daha da özel kılacaktır. Gelin arabası seçimiyle ilgili detaylara dikkat ederek, bu özel günü hayalinizdeki gibi yaşayabilirsiniz.
  • Tüm gelin arabası modelleri için Eyüpsultan'daki çiçekçi dükkanımıza bekliyoruz.